Instruktoři

Naši instruktoři se na váš těší, na střelnici se vám budou naplno věnovat. Všichni prošli výcvikem, zážitková střelba pro vás bude jedinečná a nezapomenutelná. Zároveň také maximálně bezpečná. Někteří z instruktorů jsou bývalí vojáci. Obsluhovat zbraně rozhodně umí a také vás o tom přesvědčí.

Vašek Krátký


Vašek se střelbě věnuje aktivně 22 let.

Sloužil 13 let v Armádě ČR.

Zakladatel střelecké školy s lidským přístupem.

Držitel koncese Provozování střelnic a výuka a výcvik ve střelbě se zbraní.

Potkáte se s ním na zážitkovém střílení, u výcviku ve střelbě a na teambuildingové akci.


Maruška Krátká


Maruška se střelbě věnuje aktivně 14 let.

Sloužila 8 let v Armádě ČR.

Obchodní manažerka střelecké školy.

Instruktorka zážitkové střelby.

Potkáte se s ní na zážitkovém střílení a na teambuildingové akci.


Jirka Matyáš


Jirka se střelbě věnuje aktivně 23 let.

Sloužil 20 let v Armádě ČR.

Dvorní instruktor zážitkové střelby.

Držitel Zbrojní licence pro prodej zbraní a munice.

Držitel pyrotechnického oprávnění a profesionální odpalovač ohňostrojů.

Potkáte se s ním na zážitkovém střílení, u výcviku ve střelbě a na teambuildingové akci.
Karel Kutil


Karel se střelbě věnuje aktivně přes 30 let.

Instruktor kurzu pro získání zbrojního průkazu.

Potkáte se s ním na přípravném kurzu pro získání zbrojního průkazu, na zážitkovém střílení a na teambuildingové akci.

Střelecká škola SHORTY Tactical

Jsme profesionální střelecká škola s oficiální koncesí na provozování střelnic, výuku a výcvik ve střelbě se zbraní. Jsme tady pro Vás od roku 2015. Naše střelecké kurzy jsou zaměřeny nejen na základy manipulace se zbraní. Důležitým prvkem, na který klademe značný důraz, je bezpečnost. Budete postupovat od nejjednodušších technik až po ty nejnáročnější, které pro Vás můžeme v rámci obranné střelby připravit. 

Zážitkové střelbě se věnujeme od roku 2016. Naše netradiční zážitky jste mohli nejčastěji vidět v nabídkách slevového portálu Slevomat.cz a portálu na zážitky Adrop.cz. Každý půlrok přidáváme do nabídky netradiční zážitkové střelby nové zbraně. Nyní máme bohatou nabídku zbraní. Od ledna 2019 jsme přešli na nové webové stránky s e-shopem. Neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co možná nejlepší servis.

Střelecké kurzy jsou určeny pro ty, kteří sice již zbrojní průkaz vlastní, ale mají všem známý pocit, že na přípravném kurzu k získání zbrojního průkazu a na zkouškách samotných se vlastně nic nenaučili. Naučíme vás nejen základní bezpečnou manipulaci se zbraní, ale také mnoho dalších dovedností, které jsou potřeba v rámci obranné střelby, střelby na střelnici a také v běžném životě. Preferujeme individuální přístup ke každému účastníkovi... Je to základ naší školy. Naučíte se s námi v krátkém čase bezpečně ovládat svou zbraň a získáte znalosti jak dále trénovat obrannou střelbu. Naše kurzy jsou výborným základem nejen pro další rozvoj vaší střelecké techniky v rámci obranné střelby, ale také pro naše další připravované kurzy, díky kterým se můžete posunout zase o kus dále.

Qui paratus, non superventus est. Kdo je připraven, není překvapen.