Instruktoři

Naši instruktoři se na vás těší a na střelnici se vám budou naplno věnovat! Všichni prošli výcvikem, díky tomu pro vás bude zážitková střelba jedinečná a nezapomenutelná, a zároveň také maximálně bezpečná. Někteří z instruktorů jsou bývalí vojáci, se zbraněmi si rozhodně rozumí a také vás o tom přesvědčí.

Vašek

Vašek je zakladatel Střelecké školy Shorty Tactical a člověk, který se potřebuje neustále posouvat vpřed a právě to byl jeden z důvodů, proč odešel z armády. Dosáhl bodu, kdy se již nemohl rozvíjet dál. Vašek chce předávat své zkušenosti ostatním, a to v oblasti výcviku se zbraněmi, ve střelbě a obzvláště v té sportovní. Má bohaté zkušenosti z doby, kdy připravoval řadu vojáků na službu se zbraněmi. Učil vojáky, jak se o zbraně starat, jak s nimi správně zacházet. Hledal nové způsoby výcviku a jejich realizaci v praxi. Díky těmto zkušenostem a poznatkům Vašek přesně ví, jak pracovat s lidmi a jejich mentalitou tak, aby brali zbraň jako přirozenou součást svého života. Dokáže se do vás vcítit a pomůže vám se ve střelbě nejen zlepšit, ale také překonat sám sebe.

Co se o Vaškovi neví:

Od zbraní občas rád unikne do knižního světa. Nejraději má historii a dobré sci-fi příběhy, ideálně o rozsahu 500 stránek, aby byl děj skvěle propracovaný.

Vašek a střelba:

Střelbě se věnuje již od roku 1998, 13 let sloužil v armádě. Během svého života poznal mnoho lidí, které vedl, a ti se na něj mohli spolehnout. A to je důležité i ve střelbě. Mít někoho, na koho se můžete spolehnout, kdo vám ukáže, že střelba je velká zodpovědnost, která vyžaduje disciplínu a přemýšlení. Ale také někoho, kdo se do vás vcítí a pozná, že teď ho potřebujete a v tu chvílí u vás stojí. Přesně takový je Vašek. Člověk, který je ve správný čas na správném místě a přizpůsobí se vašemu tempu.

Kde se můžete s Vaškem potkat?

Potkáte se s ním u výcviku ve střelbě, na zážitkovém střílení a na teambuildingových akcích. Dokáže vám předat kus sebe a vést vás k jasnému cíli. S Vaškem zažijete pocit, že se střelba nemůže brát na lehkou váhu, ale také že není potřeba se zbraní bát. Dodá vám potřebné sebevědomí k překonání sebe sama.

Jeho motto je “Kdo je připraven, není překvapen”.


Maruška

Maruška je spolumajitelkou Střelecké školy Shorty Tactical. Maruška s Vaškem mají dvě děti, takže jim zábava nechybí také mimo střelnici. Střelecká škola a péče o děti Marušku momentálně v jejím životě naplňují nejvíce.

Je jednou z mála žen v ČR, která se věnuje střelbě na pozici instruktorky střelby. Proto je velice vyhledávanou a oblíbenou instruktorkou. Dokáže se vcítit do vašich pocitů, před střelbou vás uklidní a zbaví stresu. A věřte, že to je v tu chvíli na prvním místě. Na střelbu vám dá čas, který potřebujete. Střelba pod jejím vedením probíhá v klidu a hlavně s úsměvem.

Co se o Marušce neví:

V autě jezdí podle předpisů, protože věří, že není důvod porušovat pravidla. Za to si ráda při jízdě pustí hodně hlasitou rockovou muziku.

Maruška a střelba:

Ke zbraním si vytvářela kladný vztah už v dětství se dvěma bratry a střelbou ze vzduchovky. Maruška se střelbě věnuje od roku 2005, aktivní službu v armádě vykonávala 8 let. Zde nabrala odborné zkušenosti z praxe. Ke zbraním přistupuje s respektem a je si vědoma, že výcvik a disciplína jsou u zbraní velice důležité.

Maruška se do armády po rodičovské dovolené už nevrátila. Její kroky v životě směřují stále kupředu. V rámci armády se již nemohla osobně rozvíjet, proto se našla v předávání zkušeností v oblasti zbraní a střelby dál. Dokáže vás zklidnit a zodpovědně vás provede vaším střeleckým zážitkem. Maruška pravidelně jezdí na střelecké závody, kde nabírá poznatky a zkušenosti, které vám v rámci přípravy na sportovní střelbu předává. Posouvá dopředu nejen vás, ale i sebe.

Kde se s Maruškou můžete potkat?

Věnuje se především zážitkové střelbě a teambuildingovým akcím. Také se můžete potkat na kurzech přípravy na zbrojní průkaz a na sportovní střelbě. Baví ji pozorovat, jak se pod jejím vedením lidé uklidní, zastřílí si a mají z toho skvělý pocit. Jak se zlepšují a mají lepší výkony. Mnoho klientů v ni má takovou důvěru, že se rádo vrací. Po vašem prvním výstřelu díky Marušce poznáte, že strach a obavy ze střelby byly opravdu zbytečné.

Její motto je „Štěstí přeje připraveným.“

Střelecká škola SHORTY Tactical

Jsme střelecká škola s oficiální koncesí na provozování střelnic, výuku a výcvik ve střelbě se zbraní.

Provozujeme zážitkovou střelbu. U nás je možné střílet i bez zbrojního průkazu. Vy zapomenete na starosti všedního dne a my vás provedeme střeleckým zážitkem od samotného začátku až do konce. Pod vedením našeho zkušeného instruktora se budete cítit skvěle a bude o vás postaráno po celou dobu vašeho střeleckého zážitku.

Pořádáme teambuildingové akce pro firmy, na kterých se vaši zaměstnanci odreagují (tak zvaně vypnou mozek) a někteří i překonají sami sebe. Chcete poznat, kdo je týmový hráč? Kdo rád pracuje sám? Uspořádáme soutěž a tam se ukáže, kdo je kdo! Nebojte se vzít ženy, budou v dobrých rukou a zažijí adrenalin, na který nezapomenou.

Jste podnikatelé a víte, že je potřeba svou značku šířit a zviditelňovat? Zavolejte a přijeďte na networkingovou akci na střelnici. Propojování podnikatelů je v podstatě přátelské posezení, kde se navzájem představíte, seznámíte a zjistíte, že jste normální lidé, kteří se umí pobavit, svou práci dělají nejlépe, jak umí a pokud bude z vaší strany zájem, vystřelíte si z opravdových zbraní s ostrou municí.

Samozřejmě myslíme i na vás, kteří již zbrojní průkazy máte. Pokud cítíte potřebu na sobě dále pracovat, je to skvělé a my vás podpoříme! Máte zájem se ve střelbě zdokonalovat, chcete například zlepšit základy manipulace se zbraní, a nebo třeba z obranné střelby? Jsme tu pro vás. Upřednostňujeme individuální přístup. Vy máte prostor se ptát a my vám rádi odpovídáme.

Láká vás skryté nošení zbraně? Do našich kurzů jsme pro vás přidali i nezbytné věci týkající se práva a právních důsledků při použití zbraně v běžném životě.

Rozhodli jste se pro zbrojní průkaz a hledáte, kdo vám k jeho získání pomůže? V klidu a postupně vás na odbornou zkoušku pro získání zbrojního průkazu připravíme, věříme, že to s naší přípravou zvládnete.

V roce 2019 se nám podařilo pro vás připravit program Fond kulturních a sociálních potřeb (dále jen FKSP). Příslušníci ozbrojených složek ČR mohou u nás realizovat odborný kurz, který je proplacen z FKSP.

Kdo je připraven, není překvapen.