Instruktoři

Naši instruktoři se na váš těší, na střelnici se vám budou naplno věnovat. Všichni prošli výcvikem, zážitková střelba pro vás bude jedinečná a nezapomenutelná. Zároveň také maximálně bezpečná. Někteří z instruktorů jsou bývalí vojáci. Obsluhovat zbraně rozhodně umí a také vás o tom přesvědčí.

Kdo je Vašek

Vašek je zakladatel střelecké školy Shorty Tactical a člověk, který se potřebuje neustále posouvat vpřed. Právě to byl jeden z důvodů, proč odešel z armády. Dosáhl bodu, kdy se již nemohl dále rozvíjet. Vašek chce dál předávat své zkušenosti v oblasti výcviku se zbraněmi, ve střelbě a obzvláště ve sportovní střelbě. Má bohaté zkušenosti z doby, kdy připravoval řadu vojáků na službu se zbraní, v taktice a nasazení se zbraní. Učil vojáky, jak se o zbraně starat, jak s nimi správně zacházet. Hledal nové způsoby výcviku a jejich realizaci v praxi. Díky těmto zkušenostem a poznatkům Vašek přesně ví, jak pracovat s lidmi a jejich mentalitou tak, aby brali zbraň jako přirozenou součást svého života. Dokáže se do vás vcítit a pomůže vám se ve střelbě nejen zlepšit, ale překonat i sám sebe.

Co se o Vaškovi neví:

Ve svém volném čase rád čte. Nejraději má historii a dobré sci-fi příběhy, ideálně když mají alespoň 500 stránek, aby byl děj opravdu propracovaný a šel do hloubky.

Vašek a střelba:

Střelbě se věnuje již 23 let a z toho 13 let sloužil v armádě. Během svého života poznal mnoho lidí, které vedl a ti se na něj mohli spolehnout. A to je důležité i ve střelbě. Mít někoho, na koho se můžete spolehnout, kdo vám ukáže, že střelba je velká zodpovědnost, která vyžaduje disciplínu a přemýšlení. Ale také někoho, kdo se do vás vcítí a pozná, že teď ho potřebujete a v tu chvílí u vás stojí. Přesně takový je Vašek. Člověk, který je ve správný čas na správném místě a přizpůsobí se vašemu tempu.

Kde se můžete s Vaškem potkat?

Potkáte se s ním u výcviku ve střelbě, na zážitkovém střílení a na teambuildingové akci. Dokáže vám předat kus sebe a vést vás k jasnému cíli. S Vaškem zažijete pocit, že se střelba nemůže brát na lehkou váhu, ale také že není potřeba se zbraní bát. Dodá vám potřebné sebevědomí k překonání sebe sama.

Jeho motto je “Kdo je připraven, není překvapen”.


Kdo je Maruška

Maruška je spolumajitelkou střelecké školy Shorty Tactical. Maruška s Vaškem mají dvě děti, takže mimo střelnici mají o zábavu postaráno. Střelecká škola a péče o děti Marušku momentálně v jejím životě naplňují nejvíce.

Je jednou z mála žen v ČR, která se věnuje střelbě na pozici instruktorky střelby. Proto je velice vyhledávaná a oblíbená instruktorka. Dokáže se vcítit do vašich pocitů, před střelbou vás uklidní a zbaví stresu. Na střelbu vám dá čas, který potřebujete. Střelba pod jejím vedením probíhá v klidu a s úsměvem.

Co se o Marušce neví:

V autě jezdí podle předpisů, protože věří, že není důvod porušovat pravidla. Ale ráda si v autě pustí hodně hlasitou rockovou muziku.

Maruška a střelba:

Ke zbraním si vytvářela kladný vztah už v dětství se dvěma bratry a střelbou ze vzduchovky. Maruška se střelbě věnuje 15 let, aktivní službu v armádě vykonávala 8 let. Zde nabrala odborné zkušenosti z praxe. Ke zbraním přistupuje s respektem a je si vědoma, že výcvik a disciplína jsou u zbraní velice důležité.

Maruška se do armády po rodičovské dovolené už nevrátila. Jedním z důvodů byla nemožnost se v rámci armády dál osobně rozvíjet, proto se našla v předávání zkušeností v oblasti zbraní a střelby dál. Dokáže vás zklidnit a zodpovědně vás provede vaším střeleckým zážitkem. Maruška pravidelně jezdí na střelecké závody, kde nabírá poznatky a zkušenosti, které vám v rámci přípravy na sportovní střelbu předává. Posouvá dopředu nejen vás, ale i sebe.

Kde se s Maruškou můžete potkat?

Věnuje se především zážitkové střelbě a teambuildingovým akcím. Také na kurzech přípravy na zbrojní průkaz a sportovní střelbě. Baví ji vidět, jak se pod jejím vedením lidé uklidní, zastřílí si a mají z toho skvělý pocit. Jak se zlepšují a mají lepší výkony. Mnoho klientů v ni má takovou důvěru, že se rádo vrací. Po vašem prvním výstřelu díky Marušce poznáte, že strach a obavy ze střelby byly zbytečné.

Její motto je „Štěstí přeje připraveným.“


Kdo je Jirka

Jirka je táta dvou dětí a veselý chlapík, který nezkazí žádnou legraci. Je výjimečný v tom, že podle toho, jak vypadáte, jak se chováte, jaké máte fyzické možnosti, tak pozná, která zbraň se k vám hodí nejvíc. Už ví, jak se na to díváte, jak se k zbrani stavíte a díky tomu vás dokáže přivést na to, aby vás střelba bavila. Když strávíte čas s Jirkou, tak se vám nemůže stát, že byste si se zbraní nerozuměli. Jirka je v tom fakt profík.

Co se o Jirkovi neví:

Jirka je profesionální odpalovač ohňostrojů. Umí sestavit krásné ohňostroje, které jsou pastvou pro oči a vytváří úsměv na vaši tváři. Každý ohňostroj je pro Jirku výzva, probere s vámi vaše požadavky a na míru sestaví krásnou podívanou k narozeninám, výročí, nebo při jiné příležitosti. Příprava ohňostrojů vyžaduje precizní přípravy, při kterých nemůžete podcenit jedinou maličkost. Stejně to Jirka vidí i u střelby.

Jirka a střelba:

Už od mala si šel za tím, že jednou bude mít co dočinění se střelbou. Jeho velkým vzorem byl jeho tatínek, který byl vojákem a ukázal Jirkovi například pásové vozidlo. Kterého malého kluka by to nenadchlo. Věděl, že to je něco, co ho bude naplňovat, a to se také stalo. Střelba ho provází celý život. Jirka v armádě sloužil 20 let. Jirka provozuje obchod se zbraněmi. V rámci střelecké školy si vyzkoušíte několik druhů zbraní a ve chvíli, kdy jste si vybrali tu pro vás správnou zbraň, koupíte si ji právě u Jirky.

Kde se můžete s Jirkou potkat?

Jirku můžete potkat jak na zážitkové střelbě a teambuildngu, tak i na kurzu střelby pro držitele zbrojních průkazů. Jirka je vyhledávaný hlavně proto, že velmi dobře rozumí zbraním po technické stránce. Aby ne, má k tomu vystudované dvě školy. Ale jak sám říká: “Čím víc toho vím, tím mám pocit, že vlastně nic nevím.”


Kdo je Karel

Karel se okolo zbraní pohybuje v podstatě celý život. V jeho 19 letech šel na vojnu, poté sloužil 27 let u policie. Procházel tak pravidelným výcvikem se zbraněmi. Karel působil 8 let jako správce střelnice. Přípravné kurzy na ZP dělá 8 let, pod rukama Karlovi prošlo přípravou na zbrojní průkaz minimálně 800 lidí. V průběhu této kariéry posbíral Karel mnoho zkušeností, jak vás na zbrojní průkaz připravit.

Co se o Karlovi neví:

Věnuje se včelařství a má rád přírodu. Více než 30 let se věnuje myslivosti. Pokud zbyde Karlovi trochu volného času, cestuje s rodinou po světě.

Karel a střelba:

Karel se střelbě věnuje aktivně přes 30 let. Díky mnohaletým zkušenostem je Karel schopný velmi dobře člověka odhadnout a připravit ho na ZP.

Kde se můžete s Jirkou potkat?

Potkáte se s ním na kurzech přípravy pro získání zbrojního průkazu, na zážitkovém střílení a na teambuildingové akci.Střelecká škola SHORTY Tactical

Jsme střelecká škola s oficiální koncesí na provozování střelnic, výuku a výcvik ve střelbě se zbraní.

Provozujeme zážitkovou střelbu, u nás je možné střílet i bez zbrojního průkazu. Vy zapomenete na starosti všedního dne a my vás provedeme střeleckým zážitkem od začátku do konce. Pod vedením našeho zkušeného instruktora se budete cítit skvěle, bude o vás postaráno po celou dobu vašeho střeleckého zážitku.

Pořádáme teambuildingové akce pro firmy, kde se vaši zaměstnanci odreagují (tak zvaně vypnou mozek) a někteří i překonají sami sebe. Chcete poznat, kdo je týmový hráč? Kdo rád pracuje sám? Uspořádáme soutěž a tam se ukáže, kdo je kdo! Nebojte se vzít ženy, budou v dobrých rukou a zažijí adrenalin, na který nezapomenou.

Jste podnikatelé a víte, že je potřeba svou značku šířit a zviditelňovat? Zavolejte a přijeďte na networkingovou akci na střelnici. Propojování podnikatelů je v podstatě přátelské posezení, kde se navzájem představíte, seznámíte a zjistíte, že jste normální lidé, kteří se umí pobavit, svou práci dělají nejlépe, jak umí a pokud bude z vaší strany zájem, vystřelíte si z opravdových zbraní s ostrou municí.

Samozřejmě myslíme i na vás, kteří již zbrojní průkazy máte. Pokud cítíte potřebu na sobě dále pracovat, je to skvělé a my vás podpoříme! Máte zájem se ve střelbě zdokonalovat, chcete například zlepšit základy manipulace se zbraní a obranné střelby? Jsme tu pro vás. Upřednostňujeme individuální přístup, vy máte prostor se ptát a my vám rádi odpovídáme.

Láká vás skryté nošení zbraně? Do našich kurzů jsme pro vás přidali i nezbytné věci týkající se práva a právních důsledků při použití zbraně v běžném životě.

Rozhodli jste se pro zbrojní průkaz a hledáte, kdo vám k jeho získání pomůže? V klidu a postupně vás na odbornou zkoušku pro získání zbrojního průkazu připravíme, věříme, že to s naší přípravou zvládnete.

V roce 2019 se nám podařilo pro Vás připravit program FKSP. Příslušníci ozbrojených složek ČR mohou u nás realizovat odborný kurz, který je proplacen z FKSP.

Qui paratus, non superventus est. Kdo je připraven, není překvapen.