Reakce k dění kolem Střelnice Kluky

16.11.2018 19:54

Uběhnul nám nějaký čas. Zlo pořád nepominulo. Stále nám tady kazí a otravuje vzduch. Napadla mě jedna myšlenka a rád bych Vás všechny, přátelé a kamarádi střeleckého sportu a střelectví obecně, požádal o anonymní vyjádření se v naší anketě. Zároveň, pokud někdo z Vás nemá problém vyjádřit se i konkrétně a dát pod svůj názor i svůj podpis, budeme moc rádi.

Není mi totiž vůbec jedno, že skoro 30 let po pádu komunismu, tady někdo praktikuje metody jedné strany. Toto zlo si pořád myslí, že se nám vrátí "soudruzi". Svoji stranickou knížku má pořád v nočním stolku a vzpomíná na "staré zlaté" časy.

Ptám se, proč nám zase jeden člověk diktuje svoje pokroucené myšlenky? Proč se ho ostatní ve spolku bojí a klepou se strachy? Proč ničí práci jiných lidí, kteří obětovali svůj čas a velké množství energie na to, aby v našem regionu pozvedli střelectví?

Pánové ve spolku, to mu to vážně vše žerete? Vám je opravdu jedno, že Vás nazývá blbouny, kteří mu vše odhlasují? Ano! Tak o Vás, pánové, mluví. Ten, kdo si dovolí nesouhlasit, se dostane automaticky na "černou listinu" a je proti němu vedena štvavá a pomlouvačná kampaň. Copak to nevidíte?? Vám je to opravdu jedno?

Pokud se některý z Vás nakonec probudí a začne se ptát PROČ, bude to obrovský pokrok :-) pro Myslivecký spolek POKROK Kluky. Možná uslyšíte pohádku o tom, že se na střelnici moc střílí. Hmm. Ptejte se dál. Pro jaké kamarády je střelnice k dispozici? Co je skutečným důvodem pro pozastavení střelnice a utlumení činnosti? Prý pojištění odpovědnosti. Kecy v kleci. Je to jen zástěrka. Ptejte se dál. Udělejte si vlastní názor. Ale hlavně nebuďte tupé ovce!!!

 

Buďte s námi a sledujte nás.

Váš Shorty Tactical team

Kontakt

SHORTY Tactical shorty.tactical@gmail.com