Exkluzivní focení se zbraněmi

Překvapte svoji rodinu, kamarády a hlavně sebe naprosto exkluzivními fotkami s opravdovými zbraněmi.


Vyberte variantu:
Cena dle vybranné varianty:
od 2 890 Kč

K dispozici vám bude profesionální fotografka Tereza Španko a nádherné moderní zbraně Shorty Tactical.

Nechte si udělat skvělé, akční, profesionální fotografie se skutečnými zbraněmi. Postará se o vás profesionální fotografka Tereza Španko.

Čeká vás 1 – 2,5 hodinové profesionální focení. Fotky můžete použít nejen pro svoji potřebu, ale i na Instagram či Facebook.

A z jakých variant můžete vybírat?

  • Fotografování pro jednotlivce: na výběr budete mít 3 zbraně, délka focení 1 hodina, získáte 5 ks fotografií v elektronické podobě. Oblečení si zvolíte vlastní, pokud možno světlé bez vzorů a nápisů. Každá fotografie navíc vás vyjde na 190 Kč.


  • Fotografování pro páry: na výběr budete mít 4 zbraně, délka focení 1 hodina, získáte 5 ks fotografií v elektronické podobě. Oblečení si zvolíte vlastní, pokud možno světlé bez vzorů a nápisů. Každá fotografie navíc vás vyjde na 190 Kč.


  • Fotografování pro rodiny (skupiny) do 6 osob: na výběr budete mít 6 zbraní, délka focení hodina a půl, získáte 10 ks fotografií v elektronické podobě. Oblečení si zvolíte vlastní, pokud možno světlé bez vzorů a nápisů. Každá fotografie navíc vás vyjde na 190 Kč.


  • Exkluzivní fotografování se zapůjčením vojenské výstroje: na výběr budete mít 10 zbraní, délka focení 2 hodiny, získáte 5 ks fotografií v elektronické podobě. Oblečení si zvolíte vlastní, pokud možno světlé bez vzorů a nápisů. Od nás si můžete půjčit taktické triko, taktickou vestu, přilbu, brýle, sluchátka. Každá fotografie navíc vás vyjde na 190 Kč.

Před samotným focením věnujete čas přípravě a e‑mailem se s fotografkou domluvíte na charakteru focení.

Můžete využít možnost se s fotografkou sejít předem a domluvit se, jak bude focení vypadat. Pokud přijdete v dopoledních hodinách, využijete denního světla, které pomáhá přirozenosti snímků.

Pokud preferujete jiný čas, k dispozici je ateliér se světelnou technikou.