FKSP Odborný kurz

Zde máte vše v jednom. V tomto odborném kurzu vás náš zkušený instruktor provede krok za krokem až k získání zbrojního průkazu.

Cena:
11 000 Kč

U nás máte vše v jednom balení!

Náš instruktor vás dovede až k "ostré" zkoušce. Veškeré poplatky (kolky) vyjma lékaře jsou zahrnuty v ceně. Podání žádosti na PČR je v ceně kurzu. Cena dále obsahuje kolky na dvě písmena ve zbrojním průkazu a zaplacení ostré zkoušky včetně komisaře a střelnice.

Kurz je rozdělen na dva kurzy a samotnou zkoušku.

První kurz:

Přípravný kurz - doba trvání 4 hodiny. Zde se, prosím, podívejte do kurzů obranné střelby "Příprava na zbrojní průkaz".

Teoretická část:

Nauka o zbraních, se kterými přijdete v průběhu kurzu do styku (CZ 75, CZ 83, CZ 50, malorážka, broková kozlice). Hlavní části zbraně, ovládací prvky, bezpečnostní prvky, zkušební značky. Střelivo, jeho druhy, konstrukce a části náboje, ráže.

Na závěr kurzu se seznámíte s často kladenými otázkami zkušebních komisařů. Díky těmto věcem navíc zvládnete závěrečnou zkoušku!

Zbraň:

Veškeré zbraně a střelivo jsou součástí kurzu na střelnici k dispozici. Zbraně v kurzu jsou shodné se zbraněmi u zkoušky. Budete připraveni a nikoliv překvapeni.

Druhý kurz:

Přípravný kurz - "Nanečisto" - Zde si vyzkoušíte praktickou část zkoušky. Náš instruktor na vás bude přísný podobně jako zkušební komisař. Tohle s Vámi nikdo nikde neudělá! Doba trvání 3 hodiny.

Samotná zkouška:

Je to na Vás. Zde budete připraveni! Vy to zvládnete!