Kurz na zbrojní průkaz KOMPLET

Vítejte na začátku své cesty pro získání svého zbrojního průkazu.

Pokud si přejete vlastnit svoji zbraň, potřebujete k tomu zbrojní průkaz.

My vám se získáním zbrojního průkazu pomůžeme!

Cena:
4 890 KčKurz probíhá na střelnici a na učebně.

2 hodiny na učebně.

2 hodiny na střelnici.

Úspěšnost díky našemu kurzu je více než 90 %!

Obdržíte od nás veškeré potřebné dokumenty pro vaše studium.

Cílem kurzu je připravit vás na zkoušku pro získání vašeho zbrojního průkazu. 

Pomůžeme vám s nezbytnou administrativou, která je ze zákona povinná.

Přihlášky pro vykonání zkoušky za vás podáme na Policii ČR včetně kolku 100 Kč. Toto platí pro oddělení OSZBM Kolín.

Přečtěte si náš Blog

https://www.shortytactical.cz/clanek/jak-se-pripravit-na-zbrojni-prukaz-v-10-bodech

Najdete zde návod, jak postupovat při přípravě na zbrojní průkaz.

Popis kurzu:

Jedná se o střelecký kurz, který vás připraví na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti potřebnou k získání zbrojního průkazu podle zákona 119/2002 Sb. Zákon o střelných zbraních a střelivu.

Obsah:

1) Úvodní část:

Seznámení se s pravidly bezpečnosti na střelnici a s průběhem kurzu.

2) Teoretická část:

Nauka o zbraních, se kterými přijdete v průběhu kurzu do styku (CZ 75, CZ 83, CZ 50, malorážka, broková kozlice). Seznámení se s hlavními částmi zbraně, s ovládacími a bezpečnostními prvky a se zkušebními značkami. Prohlédnutí střeliva a jeho druhů, konstrukce a částí náboje, ráže.

3) Praktická část I:

"Suchý" nácvik: nácvik postoje, úchopu zbraně, spouštění, bezpečné nabití a vybití zbraně, zacházení s ovládacími a bezpečnostními prvky, částečné rozebrání a složení zbraně, odstraňování závad vzniklých při střelbě, postupy zastavení střelby.

4) Praktická část II:

"Ostrá" střelba: pokyny řídícího střelby, bezpečnostní pravidla, základní mířená střelba na zkušební terče.

Na závěr kurzu se seznámíte s často kladenými otázkami zkušebních komisařů.

Doporučené vybavení:

Běžné pohodlné oblečení, které vás nebude při střelbě nijak omezovat. Sportovní pohodlné boty.

Zbraň:

Veškeré zbraně a střelivo jsou součástí kurzu na střelnici k dispozici. Zbraně v kurzu jsou shodné se zbraněmi u zkoušky.

Místo konání:

Venkovní komerční střelnice. Bude upřesněno s každým kurzem.

Datum konání:

Kontaktujte nás prosím na e-mail (kontaktuj@shortytactical.cz) nebo telefonicky (+420 775 302 661). Vše řešíme individuálně.

Začátek výuky je v dopoledních i odpoledních hodinách. Buďte na střelnici nejpozději 15 minut před začátkem kurzu.

Účastníci:

Minimum 2 maximum 4

Časová náročnost kurzu:

4 vyučovací hodiny

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.
Naši instruktoři

Kdo je Vašek

Vašek je zakladatel střelecké školy Shorty Tactical a člověk, který se potřebuje neustále posouvat vpřed. Právě to byl jeden z důvodů, proč odešel z armády. Dosáhl bodu, kdy se již nemohl dále rozvíjet. Vašek chce dál předávat své zkušenosti v oblasti výcviku se zbraněmi, ve střelbě a obzvláště ve sportovní střelbě. Má bohaté zkušenosti z doby, kdy připravoval řadu vojáků na službu se zbraní, v taktice a nasazení se zbraní. Učil vojáky, jak se o zbraně starat, jak s nimi správně zacházet. Hledal nové způsoby výcviku a jejich realizaci v praxi. Díky těmto zkušenostem a poznatkům Vašek přesně ví, jak pracovat s lidmi a jejich mentalitou tak, aby brali zbraň jako přirozenou součást svého života. Dokáže se do vás vcítit a pomůže vám se ve střelbě nejen zlepšit, ale překonat i sám sebe.

Co se o Vaškovi neví:

Ve svém volném čase rád čte. Nejraději má historii a dobré sci-fi příběhy, ideálně když mají alespoň 500 stránek, aby byl děj opravdu propracovaný a šel do hloubky.

Vašek a střelba:

Střelbě se věnuje již 23 let a z toho 13 let sloužil v armádě. Během svého života poznal mnoho lidí, které vedl a ti se na něj mohli spolehnout. A to je důležité i ve střelbě. Mít někoho, na koho se můžete spolehnout, kdo vám ukáže, že střelba je velká zodpovědnost, která vyžaduje disciplínu a přemýšlení. Ale také někoho, kdo se do vás vcítí a pozná, že teď ho potřebujete a v tu chvílí u vás stojí. Přesně takový je Vašek. Člověk, který je ve správný čas na správném místě a přizpůsobí se vašemu tempu.

Kde se můžete s Vaškem potkat?

Potkáte se s ním u výcviku ve střelbě, na zážitkovém střílení a na teambuildingové akci. Dokáže vám předat kus sebe a vést vás k jasnému cíli. S Vaškem zažijete pocit, že se střelba nemůže brát na lehkou váhu, ale také že není potřeba se zbraní bát. Dodá vám potřebné sebevědomí k překonání sebe sama.

Jeho motto je “Kdo je připraven, není překvapen”.


Kdo je Maruška

Maruška je spolumajitelkou střelecké školy Shorty Tactical. Maruška s Vaškem mají dvě děti, takže mimo střelnici mají o zábavu postaráno. Střelecká škola a péče o děti Marušku momentálně v jejím životě naplňují nejvíce.

Je jednou z mála žen v ČR, která se věnuje střelbě na pozici instruktorky střelby. Proto je velice vyhledávaná a oblíbená instruktorka. Dokáže se vcítit do vašich pocitů, před střelbou vás uklidní a zbaví stresu. Na střelbu vám dá čas, který potřebujete. Střelba pod jejím vedením probíhá v klidu a s úsměvem.

Co se o Marušce neví:

V autě jezdí podle předpisů, protože věří, že není důvod porušovat pravidla. Ale ráda si v autě pustí hodně hlasitou rockovou muziku.

Maruška a střelba:

Ke zbraním si vytvářela kladný vztah už v dětství se dvěma bratry a střelbou ze vzduchovky. Maruška se střelbě věnuje 15 let, aktivní službu v armádě vykonávala 8 let. Zde nabrala odborné zkušenosti z praxe. Ke zbraním přistupuje s respektem a je si vědoma, že výcvik a disciplína jsou u zbraní velice důležité.

Maruška se do armády po rodičovské dovolené už nevrátila. Jedním z důvodů byla nemožnost se v rámci armády dál osobně rozvíjet, proto se našla v předávání zkušeností v oblasti zbraní a střelby dál. Dokáže vás zklidnit a zodpovědně vás provede vaším střeleckým zážitkem. Maruška pravidelně jezdí na střelecké závody, kde nabírá poznatky a zkušenosti, které vám v rámci přípravy na sportovní střelbu předává. Posouvá dopředu nejen vás, ale i sebe.

Kde se s Maruškou můžete potkat?

Věnuje se především zážitkové střelbě a teambuildingovým akcím. Také na kurzech přípravy na zbrojní průkaz a sportovní střelbě. Baví ji vidět, jak se pod jejím vedením lidé uklidní, zastřílí si a mají z toho skvělý pocit. Jak se zlepšují a mají lepší výkony. Mnoho klientů v ni má takovou důvěru, že se rádo vrací. Po vašem prvním výstřelu díky Marušce poznáte, že strach a obavy ze střelby byly zbytečné.

Její motto je „Štěstí přeje připraveným.“