Kurz na zbrojní průkaz OFFLINE

Pokračujete dále ve své cestě pro získání vašeho zbrojního průkazu.

Kurz se již koná přímo na střelnici.

Cena:
3 890 Kč


Díky kurzu ONLINE znáte potřebné informace. Vše vám půjde rychleji.

Nyní si vše vyzkoušíte naživo. Konečně budete střílet.

Kurz trvá 2 hodiny.

Cílem kurzu je připravit vás na zkoušku pro získání zbrojního průkazu.

Co budete na offline kurzu dělat:

- základní pravidla pro manipulaci se zbraní a střelbu

- kontrola zbraně

- závady na zbrani nebo střelivu

- částečné rozebrání a skládání zbraní

- příprava zbraně ke střelbě, vybití zbraně

- "ostrá" střelba: pokyny řídícího střelby, bezpečnostní pravidla, základní mířená střelba na zkušební terče

- samotná střelba s dovysvětlením správného úchopu zbraní

Termíny řešíme individuálně. Kontaktujte nás telefonicky či emailem.


Po tomto kurzu jste připraveni na finální zkoušku.

Tento kurz lze opakovat.Naši instruktoři

Kdo je Vašek

Vašek je zakladatel střelecké školy Shorty Tactical a člověk, který se potřebuje neustále posouvat vpřed. Právě to byl jeden z důvodů, proč odešel z armády. Dosáhl bodu, kdy se již nemohl dále rozvíjet. Vašek chce dál předávat své zkušenosti v oblasti výcviku se zbraněmi, ve střelbě a obzvláště ve sportovní střelbě. Má bohaté zkušenosti z doby, kdy připravoval řadu vojáků na službu se zbraní, v taktice a nasazení se zbraní. Učil vojáky, jak se o zbraně starat, jak s nimi správně zacházet. Hledal nové způsoby výcviku a jejich realizaci v praxi. Díky těmto zkušenostem a poznatkům Vašek přesně ví, jak pracovat s lidmi a jejich mentalitou tak, aby brali zbraň jako přirozenou součást svého života. Dokáže se do vás vcítit a pomůže vám se ve střelbě nejen zlepšit, ale překonat i sám sebe.

Co se o Vaškovi neví:

Ve svém volném čase rád čte. Nejraději má historii a dobré sci-fi příběhy, ideálně když mají alespoň 500 stránek, aby byl děj opravdu propracovaný a šel do hloubky.

Vašek a střelba:

Střelbě se věnuje již 23 let a z toho 13 let sloužil v armádě. Během svého života poznal mnoho lidí, které vedl a ti se na něj mohli spolehnout. A to je důležité i ve střelbě. Mít někoho, na koho se můžete spolehnout, kdo vám ukáže, že střelba je velká zodpovědnost, která vyžaduje disciplínu a přemýšlení. Ale také někoho, kdo se do vás vcítí a pozná, že teď ho potřebujete a v tu chvílí u vás stojí. Přesně takový je Vašek. Člověk, který je ve správný čas na správném místě a přizpůsobí se vašemu tempu.

Kde se můžete s Vaškem potkat?

Potkáte se s ním u výcviku ve střelbě, na zážitkovém střílení a na teambuildingové akci. Dokáže vám předat kus sebe a vést vás k jasnému cíli. S Vaškem zažijete pocit, že se střelba nemůže brát na lehkou váhu, ale také že není potřeba se zbraní bát. Dodá vám potřebné sebevědomí k překonání sebe sama.

Jeho motto je “Kdo je připraven, není překvapen”.


Kdo je Maruška

Maruška je spolumajitelkou střelecké školy Shorty Tactical. Maruška s Vaškem mají dvě děti, takže mimo střelnici mají o zábavu postaráno. Střelecká škola a péče o děti Marušku momentálně v jejím životě naplňují nejvíce.

Je jednou z mála žen v ČR, která se věnuje střelbě na pozici instruktorky střelby. Proto je velice vyhledávaná a oblíbená instruktorka. Dokáže se vcítit do vašich pocitů, před střelbou vás uklidní a zbaví stresu. Na střelbu vám dá čas, který potřebujete. Střelba pod jejím vedením probíhá v klidu a s úsměvem.

Co se o Marušce neví:

V autě jezdí podle předpisů, protože věří, že není důvod porušovat pravidla. Ale ráda si v autě pustí hodně hlasitou rockovou muziku.

Maruška a střelba:

Ke zbraním si vytvářela kladný vztah už v dětství se dvěma bratry a střelbou ze vzduchovky. Maruška se střelbě věnuje 15 let, aktivní službu v armádě vykonávala 8 let. Zde nabrala odborné zkušenosti z praxe. Ke zbraním přistupuje s respektem a je si vědoma, že výcvik a disciplína jsou u zbraní velice důležité.

Maruška se do armády po rodičovské dovolené už nevrátila. Jedním z důvodů byla nemožnost se v rámci armády dál osobně rozvíjet, proto se našla v předávání zkušeností v oblasti zbraní a střelby dál. Dokáže vás zklidnit a zodpovědně vás provede vaším střeleckým zážitkem. Maruška pravidelně jezdí na střelecké závody, kde nabírá poznatky a zkušenosti, které vám v rámci přípravy na sportovní střelbu předává. Posouvá dopředu nejen vás, ale i sebe.

Kde se s Maruškou můžete potkat?

Věnuje se především zážitkové střelbě a teambuildingovým akcím. Také na kurzech přípravy na zbrojní průkaz a sportovní střelbě. Baví ji vidět, jak se pod jejím vedením lidé uklidní, zastřílí si a mají z toho skvělý pocit. Jak se zlepšují a mají lepší výkony. Mnoho klientů v ni má takovou důvěru, že se rádo vrací. Po vašem prvním výstřelu díky Marušce poznáte, že strach a obavy ze střelby byly zbytečné.

Její motto je „Štěstí přeje připraveným.“


Kdo je Jirka

Jirka je táta dvou dětí a veselý chlapík, který nezkazí žádnou legraci. Je výjimečný v tom, že podle toho, jak vypadáte, jak se chováte, jaké máte fyzické možnosti, tak pozná, která zbraň se k vám hodí nejvíc. Už ví, jak se na to díváte, jak se k zbrani stavíte a díky tomu vás dokáže přivést na to, aby vás střelba bavila. Když strávíte čas s Jirkou, tak se vám nemůže stát, že byste si se zbraní nerozuměli. Jirka je v tom fakt profík.

Co se o Jirkovi neví:

Jirka je profesionální odpalovač ohňostrojů. Umí sestavit krásné ohňostroje, které jsou pastvou pro oči a vytváří úsměv na vaši tváři. Každý ohňostroj je pro Jirku výzva, probere s vámi vaše požadavky a na míru sestaví krásnou podívanou k narozeninám, výročí, nebo při jiné příležitosti. Příprava ohňostrojů vyžaduje precizní přípravy, při kterých nemůžete podcenit jedinou maličkost. Stejně to Jirka vidí i u střelby.

Jirka a střelba:

Už od mala si šel za tím, že jednou bude mít co dočinění se střelbou. Jeho velkým vzorem byl jeho tatínek, který byl vojákem a ukázal Jirkovi například pásové vozidlo. Kterého malého kluka by to nenadchlo. Věděl, že to je něco, co ho bude naplňovat, a to se také stalo. Střelba ho provází celý život. Jirka v armádě sloužil 20 let. Jirka provozuje obchod se zbraněmi. V rámci střelecké školy si vyzkoušíte několik druhů zbraní a ve chvíli, kdy jste si vybrali tu pro vás správnou zbraň, koupíte si ji právě u Jirky.

Kde se můžete s Jirkou potkat?

Jirku můžete potkat jak na zážitkové střelbě a teambuildngu, tak i na kurzu střelby pro držitele zbrojních průkazů. Jirka je vyhledávaný hlavně proto, že velmi dobře rozumí zbraním po technické stránce. Aby ne, má k tomu vystudované dvě školy. Ale jak sám říká: “Čím víc toho vím, tím mám pocit, že vlastně nic nevím.”