TEAMBUILDING

Jak bude vypadat váš teambuilding, záleží na předchozí domluvě. Pojďme se podívat na firemní akci s časovou náročností 1 až 2 hodiny na střelnici.


Cena:
3 890 Kč

Firemní akce: Potěšte své kolegy (zaměstnance) nevšedním zážitkem a přijeďte k nám na teambuilding na střelnici.

Postaráme se o vás!

Cena se odvíjí od počtu lidí. Vybírejte ze Zážitků 1, 2 a 3. Cena je tedy počet osob krát daný zážitek.

K dispozici je střelnice Kolín.

S každým majitelem firmy se domlouváme individuálně.

Po vašem příjezdu vás přivítáme a rozdáme vám sluchátka. Ochranné brýle pro vás budou připraveny na jednotlivých stanovištích.

Jako první se vám představíme, ať vidíte, kdo jsme. Seznámíme vás s prostředím střelnice, řekneme základní informace a postup, jak váš teambuilding bude probíhat. Řekneme si bezpečnostní pravidla a poté vás vyzveme, ať se nám rozdělíte do skupin (většinou 2-3 lidé –⁠ podle velikosti vaší skupiny).

Každá skupinka má svého instruktora, který vám na stanovišti představí zbraně, ukáže manipulaci a nechá vás napáskovat si náboje do zásobníků. Každý z vás si vyzkouší zbraň "na sucho" bez nábojů. Teprve na pokyn instruktora začne jeden z vás střílet.

Každý instruktor má dohled pouze nad jedním střílejícím klientem. Staráme se tak o vaši bezpečnost. Po tom, co první střelec odstřílí, instruktor vyzve druhého. Znovu s ním projde nácvik "na sucho" bez nábojů. Vždy se klientů ptáme, zda je ke střelbě připraven. Teprve po jeho odsouhlasení dovolíme nabít zbraň a poté pálit!

Po předchozí domluvě je možné uspořádat souboj, záleží na vás :-)

Prostředí střelnice je příjemné v tom, že střeliště je pod střechou a má boční stěny. Tudíž v létě na nás sluníčko nesvítí (jsme ve stínu) a na podzim nám vítr a déšť nevadí! Terče mohou být kovové, každý zásah uslyšíte.

Kromě kovových terčů je možné střílet na terče papírové, takže ihned uvidíte vaše zásahy.

Je nám jasné, že každý šéf má svůj "strop". Vše je o individuální domluvě. Pokud si některý z vašich zaměstnanců bude chtít vyzkoušet další zbraně, přidat si náboje a střílet ještě něco navíc, není problém. Náboje navíc je možné zaplatit na místě hotově, nebo platební kartou.

  • Teambuilding pro 10 lidí
  • Čas na střelnici 2 až 3 hodiny
  • Soutěže ve střelbě
  • Přednáška ke zbraním
  • K dispozici vám budou 3 profesionální instruktoři (instruktorky).
  • Výběr z 15 druhů zbraní!!!
  • Veškeré vybavení a ochranné pomůcky (sluchátka, brýle) vám zapůjčíme.
  • Různé druhy terčů (kovové, papírové, statické a pohyblivé)
  • Občerstvení je možné po předchozí domluvě zajistit.


Těšíme se na vás a cokoliv vás napadne jinak, než je zde popsáno, zavolejte, napište, zeptejte se a domluvíme se!