TEAMBUILDING

Jak bude vypadat váš teambuilding, záleží na předchozí domluvě. Pojďme se podívat na firemní akci s časovou náročností 2 až 3 hodiny na střelnici.

Cena je za osobu.

Cena:
3 890 Kč

Firemní akce: Potěšte své kolegy (zaměstnance) nevšedním zážitkem a přijeďte k nám na teambuilding na střelnici.

Postaráme se o vás!

Cena je za osobu.

K dispozici jsou střelnice Kolín a Placy u Příbrami.

S každým majitelem firmy se domlouváme individuálně. Pronájem chaty se školící místností není podmínkou.

Po vašem příjezdu vás přivítáme a rozdáme vám sluchátka. Ochranné brýle pro vás budou připraveny na jednotlivých stanovištích.

Jako první se vám představíme, ať vidíte, kdo jsme. Seznámíme vás s prostředím střelnice, řekneme základní informace a postup, jak váš teambuilding bude probíhat. Řekneme si bezpečnostní pravidla a poté vás vyzveme, ať se nám rozdělíte do skupin (většinou 2-3 lidé –⁠ podle velikosti vaší skupiny).

Každá skupinka má svého instruktora, který vám na stanovišti představí zbraně, ukáže manipulaci a nechá vás napáskovat si náboje do zásobníků. Každý z vás si vyzkouší zbraň "na sucho" bez nábojů. Teprve na pokyn instruktora začne jeden z vás střílet.

Každý instruktor má dohled pouze nad jedním střílejícím klientem. Staráme se tak o vaši bezpečnost. Po tom, co první střelec odstřílí, instruktor vyzve druhého. Znovu s ním projde nácvik "na sucho" bez nábojů. Vždy se klientů ptáme, zda je ke střelbě připraven. Teprve po jeho odsouhlasení dovolíme nabít zbraň a poté pálit!

Po předchozí domluvě je možné uspořádat souboj, záleží na vás :-)

Prostředí střelnice je příjemné v tom, že střeliště je pod střechou a má boční stěny. Tudíž v létě na nás sluníčko nesvítí (jsme ve stínu) a na podzim nám vítr a déšť nevadí! Terče mohou být kovové, každý zásah uslyšíte.

Kromě kovových terčů je možné střílet na terče papírové, takže ihned uvidíte vaše zásahy. Při střelbě z brokovnice budete "válet sudy". Doslova! :-)

Je nám jasné, že každý šéf má svůj "strop". Vše je o individuální domluvě. Pokud si některý z vašich zaměstnanců bude chtít vyzkoušet další zbraně, přidat si náboje a střílet ještě něco navíc, není problém. Náboje navíc je možné zaplatit na místě hotově, nebo platební kartou.

Pro vaši představu zde naceníme celkem 1 000 nábojů různých ráží pro vaši skupinu!!!

  • Teambuilding pro 10 lidí
  • Čas na střelnici 2 až 3 hodiny
  • Pronájem chaty se školící místností (pokud chcete školení či přátelské posezení uvnitř chaty)
  • Soutěže ve střelbě
  • Přednáška ke zbraním
  • K dispozici vám budou 3 profesionální instruktoři (instruktorky).
  • Výběr z 15 druhů zbraní!!!
  • Veškeré vybavení a ochranné pomůcky (sluchátka, brýle) vám zapůjčíme.
  • Různé druhy terčů (kovové, papírové, statické a pohyblivé)
  • Občerstvení je možné po předchozí domluvě zajistit.


Těšíme se na vás a cokoliv vás napadne jinak, než je zde popsáno, zavolejte, napište, zeptejte se a domluvíme se!