TEAMBUILDING VIP

Jak bude vypadat váš teambuilding, záleží na předchozí domluvě. S každým majitelem firmy se domlouváme individuálně. Pronájem chaty se školící místností není podmínkou.

Cena:
129 990 Kč

Firemní akce

Pořádáte firemní akci? Potřebujete stmelit pracovní kolektiv? Tento netradiční zážitek je pro vás jasná volba. Vezměte své kolegy a přijeďte k nám na firemní akci na střelnici. Poznáte svůj tým i mimo pracovní prostředí.

Po vašem příjezdu vás přivítáme a rozdáme vám sluchátka. Ochranné brýle pro vás budou připraveny na jednotlivých stanovištích.

Jako první se vám představíme, ať vidíte, kdo jsme. Seznámíme vás s prostředím střelnice, řekneme základní informace a postup, jak váš teambuilding bude probíhat. Řekneme si bezpečnostní pravidla a poté vás vyzveme, ať se nám rozdělíte do skupin (většinou 2-5 lidí –⁠ podle velikosti vaší skupiny).

Každá skupinka má svého instruktora, který vám na stanovišti představí zbraně, ukáže manipulaci a nechá vás napáskovat si náboje do zásobníků. Každý z vás si vyzkouší zbraň "na sucho" bez nábojů. Teprve na pokyn instruktora začne jeden z vás střílet.

Každý instruktor má dohled pouze nad jedním střílejícím klientem. Staráme se tak o vaši bezpečnost. Po tom, co první střelec odstřílí, instruktor vyzve druhého. Znovu s ním projde nácvik "na sucho" bez nábojů. Vždy se klientů ptáme, zda je ke střelbě připraven. Teprve po jeho odsouhlasení dovolíme nabít zbraň a poté pálit!

Po předchozí domluvě je možné uspořádat souboj, záleží na vás :-)

Prostředí střelnice je příjemné v tom, že střeliště je pod střechou a má boční stěny. Tudíž v létě na nás sluníčko nesvítí (jsme ve stínu) a na podzim nám vítr a déšť nevadí! Terče mohou být kovové, každý zásah uslyšíte.

Kromě kovových terčů je možné střílet na terče papírové, takže ihned uvidíte vaše zásahy. Při střelbě z brokovnice budete "válet sudy", a to doslova! :-)

Je nám jasné, že každý šéf má svůj "strop". Vše je o individuální domluvě. Pokud si některý z vašich zaměstnanců bude chtít vyzkoušet další zbraně, přidat si náboje a zastřílet sinavíc, není problém. Náboje navíc je možné zaplatit na místě hotově, nebo platební kartou.

Pro vaši představu zde naceníme celkem 3 000 nábojů různých ráží pro vaši skupinu!!!

  • Teambuilding pro 15 lidí
  • Čas na střelnici 6 hodin
  • Pronájem chaty se školící místností (pokud chcete školení či přátelské posezení uvnitř chaty)
  • Soutěže ve střelbě
  • Přednáška ke zbraním
  • K dispozici 4 profesionální instruktoři (instruktorky)
  • Výběr z 25 druhů zbraní!!!
  • Veškeré vybavení a ochranné pomůcky (sluchátka, brýle) vám zapůjčíme.
  • Různé druhy terčů (kovové, papírové, statické a pohyblivé)
  • Občerstvení je možné po předchozí domluvě zajistit.


Těšíme se na vás a cokoli vás napadne jinak, než je zde popsáno, zavolejte, napište, zeptejte se a domluvíme se!