Kurz na zbrojní průkaz KOMPLET EXTRA

Kurz na zbrojní průkaz KOMPLET EXTRA

Vítejte na začátku své cesty pro získání svého zbrojního průkazu.

V tomto kurzu máte vše!

Pokud si přejete vlastnit svoji zbraň, potřebujete k tomu zbrojní průkaz.

Cena: 9 690 Kč


Náš instruktor vás dovede až k "ostré" zkoušce. 

Celá příprava je rozdělena na čtyři samostatné kurzy, každý trvá 2 hodiny.

4 hodiny na učebně

4 hodiny na střelnici

Podání žádosti na PČR je v ceně kurzu. 

Kurz probíhá na střelnici a na učebně.

Kurzy připravíme časově podle vašich možností.

Úspěšnost díky našemu kurzu je více než 90 %!

Obdržíte od nás veškeré potřebné dokumenty pro vaše studium.

Cílem kurzu je připravit vás na zkoušku pro získání vašeho zbrojního průkazu. 

Pomůžeme vám s nezbytnou administrativou, která je ze zákona povinná.

Přihlášky pro vykonání zkoušky za vás podáme na Policii ČR včetně kolku 100 Kč. Toto platí pro oblast Kolín a okolí.

Přečtěte si náš Blog

https://www.shortytactical.cz/clanek/jak-se-pripravit-na-zbrojni-prukaz-v-10-bodech

Najdete zde návod, jak postupovat při přípravě na zbrojní průkaz.

Popis kurzu:

Jedná se o střelecký kurz, který vás připraví na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti potřebnou k získání zbrojního průkazu podle zákona 119/2002 Sb. Zákon o střelných zbraních a střelivu.

Obsah:

1) Úvodní část:

Seznámení se s pravidly bezpečnosti na střelnici a s průběhem kurzu.

2) Teoretická část:

Nauka o zbraních, se kterými přijdete v průběhu kurzu do styku (CZ 75, CZ 83, CZ 50, malorážka, broková kozlice). Seznámení s hlavními částmi zbraně, s ovládacími a bezpečnostními prvky a se zkušebními značkami. Prohlédnutí střeliva a jeho druhů, konstrukce a částí náboje, ráže.

3) Praktická část I:

"Suchý" nácvik: nácvik postoje, úchopu zbraně, spouštění, bezpečné nabití a vybití zbraně, zacházení s ovládacími a bezpečnostními prvky, částečné rozebrání a složení zbraně, odstraňování závad vzniklých při střelbě, postupy zastavení střelby.

4) Praktická část II:

"Ostrá" střelba: pokyny řídícího střelby, bezpečnostní pravidla, základní mířená střelba na zkušební terče.

Na závěr kurzu se seznámíte s často kladenými otázkami zkušebních komisařů.

Doporučené vybavení:

Běžné pohodlné oblečení, které vás nebude při střelbě nijak omezovat. Sportovní pohodlné boty.

Zbraň:

Veškeré zbraně a střelivo jsou součástí kurzu na střelnici k dispozici. Zbraně v kurzu jsou shodné se zbraněmi u zkoušky.

Místo konání:

Venkovní komerční střelnice. Bude upřesněno s každým kurzem.

Datum konání:

Kontaktujte nás prosím na e-mail (kontaktuj@shortytactical.cz) nebo telefonicky (+420 775 302 661). Vše řešíme individuálně.

Začátek výuky je v dopoledních i odpoledních hodinách. Buďte na střelnici nejpozději 15 minut před začátkem kurzu.

Účastníci:

Minimum 2 maximum 4

Časová náročnost kurzu:

Celkem 8 hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.Naši instruktoři

Kdo je Vašek

Vašek je zakladatel střelecké školy Shorty Tactical a člověk, který se potřebuje neustále posouvat vpřed. Právě to byl jeden z důvodů, proč odešel z armády. Dosáhl bodu, kdy se již nemohl dále rozvíjet. Vašek chce dál předávat své zkušenosti v oblasti výcviku se zbraněmi, ve střelbě a obzvláště ve sportovní střelbě. Má bohaté zkušenosti z doby, kdy připravoval řadu vojáků na službu se zbraní, v taktice a nasazení se zbraní. Učil vojáky, jak se o zbraně starat, jak s nimi správně zacházet. Hledal nové způsoby výcviku a jejich realizaci v praxi. Díky těmto zkušenostem a poznatkům Vašek přesně ví, jak pracovat s lidmi a jejich mentalitou tak, aby brali zbraň jako přirozenou součást svého života. Dokáže se do vás vcítit a pomůže vám se ve střelbě nejen zlepšit, ale překonat i sám sebe.

Co se o Vaškovi neví:

Ve svém volném čase rád čte. Nejraději má historii a dobré sci-fi příběhy, ideálně když mají alespoň 500 stránek, aby byl děj opravdu propracovaný a šel do hloubky.

Vašek a střelba:

Střelbě se věnuje již 23 let a z toho 13 let sloužil v armádě. Během svého života poznal mnoho lidí, které vedl a ti se na něj mohli spolehnout. A to je důležité i ve střelbě. Mít někoho, na koho se můžete spolehnout, kdo vám ukáže, že střelba je velká zodpovědnost, která vyžaduje disciplínu a přemýšlení. Ale také někoho, kdo se do vás vcítí a pozná, že teď ho potřebujete a v tu chvílí u vás stojí. Přesně takový je Vašek. Člověk, který je ve správný čas na správném místě a přizpůsobí se vašemu tempu.

Kde se můžete s Vaškem potkat?

Potkáte se s ním u výcviku ve střelbě, na zážitkovém střílení a na teambuildingové akci. Dokáže vám předat kus sebe a vést vás k jasnému cíli. S Vaškem zažijete pocit, že se střelba nemůže brát na lehkou váhu, ale také že není potřeba se zbraní bát. Dodá vám potřebné sebevědomí k překonání sebe sama.

Jeho motto je “Kdo je připraven, není překvapen”.


Kdo je Maruška

Maruška je spolumajitelkou střelecké školy Shorty Tactical. Maruška s Vaškem mají dvě děti, takže mimo střelnici mají o zábavu postaráno. Střelecká škola a péče o děti Marušku momentálně v jejím životě naplňují nejvíce.

Je jednou z mála žen v ČR, která se věnuje střelbě na pozici instruktorky střelby. Proto je velice vyhledávaná a oblíbená instruktorka. Dokáže se vcítit do vašich pocitů, před střelbou vás uklidní a zbaví stresu. Na střelbu vám dá čas, který potřebujete. Střelba pod jejím vedením probíhá v klidu a s úsměvem.

Co se o Marušce neví:

V autě jezdí podle předpisů, protože věří, že není důvod porušovat pravidla. Ale ráda si v autě pustí hodně hlasitou rockovou muziku.

Maruška a střelba:

Ke zbraním si vytvářela kladný vztah už v dětství se dvěma bratry a střelbou ze vzduchovky. Maruška se střelbě věnuje 15 let, aktivní službu v armádě vykonávala 8 let. Zde nabrala odborné zkušenosti z praxe. Ke zbraním přistupuje s respektem a je si vědoma, že výcvik a disciplína jsou u zbraní velice důležité.

Maruška se do armády po rodičovské dovolené už nevrátila. Jedním z důvodů byla nemožnost se v rámci armády dál osobně rozvíjet, proto se našla v předávání zkušeností v oblasti zbraní a střelby dál. Dokáže vás zklidnit a zodpovědně vás provede vaším střeleckým zážitkem. Maruška pravidelně jezdí na střelecké závody, kde nabírá poznatky a zkušenosti, které vám v rámci přípravy na sportovní střelbu předává. Posouvá dopředu nejen vás, ale i sebe.

Kde se s Maruškou můžete potkat?

Věnuje se především zážitkové střelbě a teambuildingovým akcím. Také na kurzech přípravy na zbrojní průkaz a sportovní střelbě. Baví ji vidět, jak se pod jejím vedením lidé uklidní, zastřílí si a mají z toho skvělý pocit. Jak se zlepšují a mají lepší výkony. Mnoho klientů v ni má takovou důvěru, že se rádo vrací. Po vašem prvním výstřelu díky Marušce poznáte, že strach a obavy ze střelby byly zbytečné.

Její motto je „Štěstí přeje připraveným.“

Tisknout