LEVEL 3

V obou předchozích fázích došlo k osvojení technik obranné střelby, ale stále zde chybí pro nácvik skutečných situací to hlavní – reálný soupeř. V předchozím výcviku se střelci potýkají s časem, fyzickou zátěží a dalšími stresovými faktory, ale ve fázi 3 přistupuje komplikace spočívající v tom, že při konfrontaci může svou akci provést ten druhý rychleji, lépe a hlavně v pravý okamžik. V této fázi se instruktoři zaměřují na psychickou přípravu a vlastně zde popisují celý vznik, průběh a ukončení konfliktní situace. 

  • V této fázi také seznamují střelce s účinky střeliva na lidský organismus a uvádějí možnosti využívání balistické ochrany. 
  • Zároveň zde uvádějí, že střelec, který dosáhl třetí fáze výcviku, musí být natolik zkušený, aby mohl začít i se složitějšími střeleckými technikami, jako je střelba za snížené viditelnosti, příprava na střelbu po zranění, pohyb v zástavbě s očekáváním útočníka apod. 
  • Vrcholem této fáze je integrace všech složek přípravy do jednoho funkčního celku a k tomu jsou využívány modelové situace.

 

Kurz je také určen pro pracovníky bezpečnostních agentur a strážníky městské policie po seznámení s vnitřními předpisy těchto institucí.

Počet účastníků:

min. 8

max. 12

 

SHORTY tactical team

 

Kontakt

SHORTY Tactical shorty.tactical@gmail.com